stilocup

olisko stilo kokoontuminen hieno idea? esim ahvenistolla. voisi kokeilla auton ominaisuuksia radalla, ja tavata fiatisteja. ajatelkaa 10 stiloa yhtäaikaa radalla. hienoa!
7462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ei stilo oo mun mielestä oikein rata valmis. hiukan liian painava ja ei kovin urheilullinen. pitäisin lähinnä turvallisena ja arvokkaan oloisena perhe autona.. oma tulee vasta ens kuun puolella, on 80 koneella joten lähen koeajolle pohjosiin ynm. ei raaski revettää viä 5 vuoteen ni jää jotain tyttärillekki.

Äänestä
  • lähinnä tapaamista ajattelin. eihän ne mitään kilpaautoja ole. mutta ei ole beetlekään. halukkaat voisivat kokeilla.

    Äänestä

  • sport kirjoitti:

    lähinnä tapaamista ajattelin. eihän ne mitään kilpaautoja ole. mutta ei ole beetlekään. halukkaat voisivat kokeilla.

    30-VUOTIAS FIIUNI HAKKAA SILOT MENNEN TULLEN. NE ON NYKYAJAN PASKAA.

    Äänestä

  • Ei sitä stilon paskaa revetä enää kukaan 5vuoden päästä...!Hyvällä säkällä pikkupojat jossain pellolla!Ei taida tyttärille jäädä muuta kun valtava loppuerä.

    Äänestä

  • audi kirjoitti:

    Ei sitä stilon paskaa revetä enää kukaan 5vuoden päästä...!Hyvällä säkällä pikkupojat jossain pellolla!Ei taida tyttärille jäädä muuta kun valtava loppuerä.

    audi on huono volski.........

    Äänestä

nyt niitä avohoitopotilaita on täälläkin. stilolla radalle hahhaaa.. eihän ne pärjää ees moottoritiellä. ja arvokkaan oloinen perheauto. ylihintanen kohlo pikkuauto se on.

Äänestä
  • Oletko koittanut Stiloa radalla kun se noin naurattaa? Itse paria sellaista Apparalla koitin eikä se nyt siviiliautoksi siellä mikään huono ole, mutta keroppa sitten itse kun siellä käyt muutaman kierroksen vetäsemässä miltä se todellakin tuntui.

    -HH-

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sport kirjoitti:

olisko stilo kokoontuminen hieno idea? esim ahvenistolla. voisi kokeilla auton ominaisuuksia radalla, ja tavata fiatisteja. ajatelkaa 10 stiloa yhtäaikaa radalla. hienoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu