tarviin apua emeraldiin..(voiko joku auttaa)

voiko joku kertoa miten saan jirachin emeraldiin
ja miten pääsen eteenpäin kun en tiiä minne pitää mennä olen olen puhunut mt.pyrellä vanhustenkaan
ja sain jonkun team magman merkin...mä en tiiä minne mun pitäis mennä voiko joku kertoa...(olkaa kilttejä)
1152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jirachi pitää vaihtaa Pokemon Channel pelistä Emeraldiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Leevi kirjoitti:

voiko joku kertoa miten saan jirachin emeraldiin
ja miten pääsen eteenpäin kun en tiiä minne pitää mennä olen olen puhunut mt.pyrellä vanhustenkaan
ja sain jonkun team magman merkin...mä en tiiä minne mun pitäis mennä voiko joku kertoa...(olkaa kilttejä)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu