kaikki kellä on mbk nitro vm.2005 tänne!!!!

kuulisiko tuohon nitroon rikastin, eli ryyppy, kun ohjekirjan mukaan siihen kuuluisin, mutta eipä ole skootterissa sellaista. tosin tuo ohjekirja ei pidä joiltakin osin muutenkaan paikkaansa, mutta tarvetta tuolle rikastimelle olisi, koska ei meinaa lähteä käyntiin siesottuaan muutaman päivän.
1399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei!

yleensäkkin mopoissa on automaattiryyppy mutta ainakin aeroxsässä on manuaalinen ryyppy. Olen aika varma että moposassi on automaattiryyppy. Ainahan voit tarkistaaa asian www.mbk-europe.com sivuilta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nitrottelija kirjoitti:

kuulisiko tuohon nitroon rikastin, eli ryyppy, kun ohjekirjan mukaan siihen kuuluisin, mutta eipä ole skootterissa sellaista. tosin tuo ohjekirja ei pidä joiltakin osin muutenkaan paikkaansa, mutta tarvetta tuolle rikastimelle olisi, koska ei meinaa lähteä käyntiin siesottuaan muutaman päivän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu