Mihin Räikkösen sija kaatui?!

Näytti mielestäni aluksi siltä,että Kimi voittaisi Davidin,mutta missä vaiheessa David pääsi Kimin ohi?! Seurasin kista alusta loppuun,mutta minulta jäi kuitenkin huomaamatta.
2171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Koko tallin toimintaa leimaa osaamattomuus. Milloin mikäkin homma ei toimi tai toimii väärin.
Moottorit tehdään pikkupajalla, ei Mercedeksen tehtailla. R.Denis on koulutukseltaan mekaanikko!
Näillä eväillä ei tallia voikkaan kunnolla johtaa!

Äänestä

Tankkauksessa oli jotain ongelmia ja kimi joutui hidastamaan säästääkseen polttoainetta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pässi kirjoitti:

Näytti mielestäni aluksi siltä,että Kimi voittaisi Davidin,mutta missä vaiheessa David pääsi Kimin ohi?! Seurasin kista alusta loppuun,mutta minulta jäi kuitenkin huomaamatta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu