Passatin 97- pieni näyttö

Onko kellään havaintoa miten mittareiden välissä olevan pienen näytön saa tomimaan, esim. ajotietokoneelle.
Olen nähnyt joissain siinä navin ja joissain ajotietokoneen ?
2389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näyttö toimii autossa kunhan sen on tilannut tehtaalta, jälkikäteen tulisi vaihtaa mittaristo toiseen ja viritellä muitakin kaapelointeja uusiksi. Yleensä tulee aika kalliiksi jälkikäteen asennettuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olis kiva tietää :) kirjoitti:

Onko kellään havaintoa miten mittareiden välissä olevan pienen näytön saa tomimaan, esim. ajotietokoneelle.
Olen nähnyt joissain siinä navin ja joissain ajotietokoneen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu