PIEREN TYHNUPIERUJA

10 SNT/SEK ILMAISET KALJAT JOKA 10MIN.
221368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat
  • kyllä toiminut..

    Mutta muut aika hauskoja!

    Äänestä

  • Tuhnuja koko rahan edestä...!!!

    BUAAHHAH HAH HAH HAH HAH HAH

    perkele

    Äänestä

hahha hhah hah hah


Päivän tuhnujuttu!!!

Äänestä

Tuhnuttaako??? Sillä sitä tienaa.

Äänestä

Suomi soffan valkonahasta tehty soffa paukku htvin ja jäää ruskeitaraitoja!!!! hanki sellainen kirpparilta.

Äänestä
  • Päämärkämuulin elämä taas vaan lyhenee, kun pitää jaksaa painaa päivästä toiseen, rommauspelko kalvaa sielua eikä aikaa rentouttavaan tuhautteluun jää.

    Äänestä

  • Ei se pidättäminenkään terveellistä ole. Saattaa räjähtää koko ukko.

    Äänestä

Loordi on lääkärin työssään ja vapaaaikanakin nähnyt peräpäitä, joten tietää kassukeijon tuhnutellun anaalin olemuksen.
Metaanikaasun haju kassulla on voimakas ja kun siihen sekoittuu virtsan ja sperman haju, niin ihan äetsänä tulee, jos tiedätte mitä tarkoitan..
Loordi osti ajoissa oman ja talo maksettu, tyffelipojat päästelevät suhnuja suolestaan ja lääkäriäkin näihin vaivoihin tarvitaan.
Aunuksen maku on muutoin pistävä, mutta aromikas, kokemusta löytyy Loordilta myöskin siitä, vaikka mieliksi onkin se pitkä patukka, ai, jai.

Äänestä
  • loordi eli kallion hilda-rane on peräpään miehiä, kierotunut ja sairas, henkisesti sairas ääliö, vastailee itselleen ja asuu palstalla 24/7, ok, nimimerkkejä tällä öllöllä on satoja ja kassukaket ja muut homojutut päälle.
    Jollakin vaan on aikaa 24/7 palstalla, kuumat kesäpäivätkin sisällä tämä loordi.

    Äänestä

  • Hienoa kuulla läketieteellistäkin kannanottoa palstalla, näkee, että tämä loordi on arvostettu lääkäri ja asiantuntija.

    Äänestä

Loordin analyysi oli MAHTAVA, näkee armeijan johtavan lääkärin eli kallion Rane-hildan perversioti, me kiitämme, olet paras.

Äänestä

Olet siis alkoholisti. aina ajattelee kalja edellä.

Äänestä

up.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SOFFALLA kirjoitti:

10 SNT/SEK ILMAISET KALJAT JOKA 10MIN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu