Sanokaa milloin Mafia 2 tulee ? Onko tietoo, alettu tekemään ? Googlettamallakaan tulee saksan kielistä paskaa. Ja miten niisä Extreme joissa on tehtävä ajaa auto LUJAA paikasta toiseen, en ikinä pääse niitä :( ??
Mafia 2
12
4251
Vastaukset
- ......
se on se kummisetä vittu ihan paska koko sarja mafia on perseestää mafia on perseestää!!!
- Tommy Angelo
Mafia 2:sen tekeminen on peruutettu.
- nO WAY ! Ukkeli
Eikä oo Puhut paskaa !!
- sffsf
nO WAY ! Ukkeli kirjoitti:
Eikä oo Puhut paskaa !!
Miettikää nyt jos se tommy kuoli Loppu näytöksessä ketkä olisi pää henkilöinä siinä?
- Yllättynyt
sffsf kirjoitti:
Miettikää nyt jos se tommy kuoli Loppu näytöksessä ketkä olisi pää henkilöinä siinä?
Kun en ole vielä päässyt läpi, niin miten se muka kuolee?
- Ralphie
Yllättynyt kirjoitti:
Kun en ole vielä päässyt läpi, niin miten se muka kuolee?
Pelaa peli loppuun, mutta jos välttämättä haluat tietää miten Tommy kuolee, niin lue tästä:
Loppudemossa Tommy on jo viisikymppinen, niin kaksi miestä tulee sen kotipihalle sanomaan terveiset Salierilta ja toinen mies ampuu sen shotgunilla. - Te kans mitää tajuu
Ralphie kirjoitti:
Pelaa peli loppuun, mutta jos välttämättä haluat tietää miten Tommy kuolee, niin lue tästä:
Loppudemossa Tommy on jo viisikymppinen, niin kaksi miestä tulee sen kotipihalle sanomaan terveiset Salierilta ja toinen mies ampuu sen shotgunilla.Mutta kukas sanoi että tomi kuoli? entä miksei voisi olla vaikka eri henkilöä, juonta ja kaupunkia? "öö vitsi mä oon nöröje kunkku tommy kuoli sillä sipuli oon vähän"
- ville
Te kans mitää tajuu kirjoitti:
Mutta kukas sanoi että tomi kuoli? entä miksei voisi olla vaikka eri henkilöä, juonta ja kaupunkia? "öö vitsi mä oon nöröje kunkku tommy kuoli sillä sipuli oon vähän"
mulla on maifia xboxilla,siinä ei oo mitään näytöstä kun tommy kuolee! kun pelin menee loppuun se tappaa samin siinä koska sam on petturi.. en tiiä tosta pc versiosta onko se erillainen..
- gffffffffffffffff
niinpä ei sitä m,afiaa ikinään tule mitä ne sanoo jos ei tuu
- pehmo2
Mafia II-chapter 14 Stairway to heaven: siinä pitää ajaa tommyn pihalle ( Vito Scaletta ajaa) sitte Joe Barbaro mosauttaa haulikolla mahaan...
Sama näkyy mafian (1) lopussa. - pegi18
mikä on mafia 2 ikäraja
- Nononono
18
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1225585
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai954831Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1404784Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3682235- 1222136
- 1081827
- 2561587
- 3731328
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.591161- 2241160