ai niin

Tiettekö et Jimi Pääkallo esiintyy tai siis tulee jälleen julkisuuteen ja esiintyy Perttu Lepän leffassa Helmiä ja sikoja.
Se leffa kuvataan Joensuussa tänä kesänä ja ensi ilta on helmikuussa 2003.
4186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei vois vähempää kiinnostaa..

Äänestä
  • Tiedetään!Muuta tiedätkö sä onko jimillä jotain sivuja tai jotain...?

    Äänestä

  • no ei sua ookkaan pakko kiinnostaa :)

    Äänestä

  • jimigirl kirjoitti:

    Tiedetään!Muuta tiedätkö sä onko jimillä jotain sivuja tai jotain...?

    Jees siis jimistä sivui? esim: www.paakallo.cjb.net
    sitten jos haet täst leffast lisätietoo niin jossain soneran sivuilla tai jotain... okhei :)
    sori en tie paljookaan mutta siin on pari muutki tyyppii pitkäkuumakesä leffast kukkonen ja patu nimittäi okhei se on moro!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dj apina kirjoitti:

Tiettekö et Jimi Pääkallo esiintyy tai siis tulee jälleen julkisuuteen ja esiintyy Perttu Lepän leffassa Helmiä ja sikoja.
Se leffa kuvataan Joensuussa tänä kesänä ja ensi ilta on helmikuussa 2003.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu