Missähän vika?

Kyse on xp-käyttiksestä.

Poikani yrittää aukaista omaa osiotaan niin ei aukaise vaan palaa takaisin siihen tilaan missä on kaikkien perheenjäsenten nimet.

Missähän vika?
Pojan osiossa ei ole salasanaa...ei kai se siitä voi johtua?!!
4488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kuitenkin olla salasana.
Joko vahingossa tai tahallaan asetettu.
Eikä hän muista ja/tai myönnä tehneensä sellaista.

Äänestä
  • Eilen illalla pääsi vielä ihan normaalisti, mutta ei enää tänä aamuna, ja siihenhän aukeaisi se valkoinen ruutu, jos kyseisellä henkilöllä olisi salasana, kuten itselläni on.

    Äänestä

on, että palveluista on pysäytetty nopea käyttäjänvaihto. Silloinkin tilille pääsee siten, että sammutaa koneen kokonaan ja uudelleen käynnistettäessä menee ensimmäisenä poikasen tilille. Jos palvelu on pysäytetty niin tilin vaihdot on aina tehtävä näin.

Äänestä

.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joensuunlikka kirjoitti:

Kyse on xp-käyttiksestä.

Poikani yrittää aukaista omaa osiotaan niin ei aukaise vaan palaa takaisin siihen tilaan missä on kaikkien perheenjäsenten nimet.

Missähän vika?
Pojan osiossa ei ole salasanaa...ei kai se siitä voi johtua?!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu