R407C

onko kellään kokemusta finnparttian myyntiluettelossa olevasta ilmalämpöpumpusta.siinä kylmäaineena käytetään R407C:tä.on muuten itse asennettava malli
21088
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Perusteluna on se ettei halvalla voi saada hyvää. Saattaa hoitaa jäähdytyksen muttei lämmitystä tai päinvastoin. Lue lisää www.lampopumput.tk

Äänestä

poistuva tuote. Ainakin ilmalämpöpumppujen osalta.
Aineen ominaisuudet ei pärjää R-410A:lle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kale kirjoitti:

onko kellään kokemusta finnparttian myyntiluettelossa olevasta ilmalämpöpumpusta.siinä kylmäaineena käytetään R407C:tä.on muuten itse asennettava malli

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu