osaako joku opastaa kuinka portin avaaminen onnistuu?!?!?
kuinka avataan portti? oon koittanu ettiä netistä mutt ei löydy!!!!!!
4
916
Vastaukset
- portforward.com/
Pöh, tuo on niin laitekohtaista, ettei voi siihen vastata kun et kerro mitään laitteista, käyttöjärjestelmästä ja siitä, mitä olet jo kokeillut. Tottakai täällä hyvinkin moni osaa neuvoa.
Haluatko avata portin mikron, modeemin vai tukiaseman palomuurista? Jos mikrosta, niin tarvitaan tieto käyttöjärjestelmästä ja mahdollisesta palomuuriohjelmasta ellei sitten ole XP SP2:n oma. Jos modeemi tai tukiasema, niin laitteen merkki ja malli ja asetukset, jotka olet jo laittanut.
Mutta ehkä http://portforward.com/ auttaa. - GTA:_SA
Pystyiskö joku auttaa minua kerron kyllä tarvittavat
Tietokone: Windows XP
Modeemi: Saunalahti
en vaan osaa avata jos joku pystyis auttaa niin olisin kiitollinen!- <-QnwA$9
En ole kuullutkaan sellaisesta modeemimerkistä kuin Saunalahti. Mitä muuta tyyppikilvessä lukee?
- dsfdsfdsoooo
oisko kotiboksi se laitteen nnimi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2335430Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k233790Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,182284Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E2852162Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast481421Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1611269Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin1301165Örebro kuolleet lisääntyy.
Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.1201018- 34930
- 161807