Haluaisin ostaa e30,ehkä 316 kun muillakin sellainen on.Saako miten isoa vannetta siihen?Kumia saa halvalla,uusiot aion ostaa.Mitä järkeä maksaa ylihintaa vanteen suojista?????entä kuinka paljon maksaa ikkunatummennukset?spray?
aion ostaa e30:sen
newbie
4508
0Äänestä
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ainakaan spraylllä tummenna. Ostat kunnollista 3M kalvoa tai viet tummennettavaksi johonkin liikkeeseen, vanteitahan sopii mutta ainakin 15-17" menee ilman muutoksia kun on tarpeeksi matalaprofiiliset renkaat. Ja mitä tulee uusio renkaisiin niin unohda ne, ne on kovaääniset ja huonot ajaa, kun ostaa niin osta kerralla hyvä, sillä uusioilla ei tee mitään. vaikka oletkin ihan varmaan nuori niin kannattaa panostaa näihin pikkuasioihin.
Osta oikea auto, ei näillä saksalaisilla tee mitään. Tai jos välttämättä haluut niin osta opel, saat samat viat puoleen hintaan hienomman näkönen.
:)
Joku muukin tajus että tää on läppää.
...siis kai tämä oli läppä? Toivottavasti.