töitä!

tehtäväsi on hakata ironii ja viedä pankkiin sitten pistät ne miulle noteette ja annat minulle

addaa mut deadly clan

pistä oma nimes niin mä addaan sut.
4225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Paljo maksat?

Äänestä
  • en tiedä katsos rahapula :)lol:)

    Äänestä

voin myya sulle 1k ironii 100ea
kerro nimes..

Äänestä
  • ei kiitos

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarjolla....... kirjoitti:

tehtäväsi on hakata ironii ja viedä pankkiin sitten pistät ne miulle noteette ja annat minulle

addaa mut deadly clan

pistä oma nimes niin mä addaan sut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu