mammavaatteita tampereelta

HEI!
Osaisikos joku neuvoa, mistä kannattaisi lähteä etsimään kauniita, "perus"mammavaatteita Tampereelta tai Hämeenlinnasta? Sellaisia klassisia ja "tavallisia", kuten mustat housut, peruspaitoja, hametta.... Kaikki hyvät vinkit tervetulleita!!!
1177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

useammatkin istuvat mallit mustia housuja, jotka sopii sekä arkeen että juhlaan. Tosin hintahaitari on siinä noin 60 e ja ylöspäin, mutta toisin kuin muualla sovittamani, istuivat masuun jo ennen kuin se alkoi edes kunnolla pyöristyä ja menevät ihan raskauden loppuun asti. Pari kuukautta olen käyttänyt ja säätövaraa ei ole vielä tarvinnut löysyttää yhtään, vaikka vatsa on kasvanut kovasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minttu kirjoitti:

HEI!
Osaisikos joku neuvoa, mistä kannattaisi lähteä etsimään kauniita, "perus"mammavaatteita Tampereelta tai Hämeenlinnasta? Sellaisia klassisia ja "tavallisia", kuten mustat housut, peruspaitoja, hametta.... Kaikki hyvät vinkit tervetulleita!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu