Xbox media center?

Sain juuri piirin xboxiin ja en haluaisi asentaa xbox media centeriä kiintolevylle! voinko polttaa sen samalle cd:lle videon kanssa? eli käyttää cd:ltä xbmc:ä onnistuu kyllä mutta onnistuuko videon katsominen mikä on poltettu samalle levylle?
3312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vai tuleeko livessä bannia jos asentaa xbmc:n kiintolevylle? tai pystyykö sen asentamaan biossile?

Äänestä

bannia. ja muutenkin hyvä dashboard!

Äänestä
  • eli pystyykö sen asentaa biossille? ku mulla on smartxx v2 modpiiri ja siinä vapaita paikkoja!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kokemusta kirjoitti:

Sain juuri piirin xboxiin ja en haluaisi asentaa xbox media centeriä kiintolevylle! voinko polttaa sen samalle cd:lle videon kanssa? eli käyttää cd:ltä xbmc:ä onnistuu kyllä mutta onnistuuko videon katsominen mikä on poltettu samalle levylle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu