muutamissa maalausliikkeissä. Puhelimessa oltiin erittäin törkeitä. Olisin ehkä ollut tuleva asiakas, mutta nyt boikotoin teitä ja kerron muillekin törkeästä asiakaspalvelustanne. Kannattaa myös panostaa asiakaspalveluun.
Törkeätä palvelua
Lahdessa
81793
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mitä sulle oikein tehtiin siellä?
Asioita ei ehtinyt sanomaan loppuun. Keskeytettiin erittäin törkeästi. Kysyin aikataulusta, heti sanoivat, että on kiireitä. Eivät edes tienneet, koska tarvitsisin maalaria.
pienet yksityiset kohteet. Niillä riittää isojakin kohteita, jotka on niille itselleen helpompia hoitaa ja hallita. Kysele yksityisiä, mieluummin ammattilaisilta, ettei tule joku doku.
Ota yhteyttä ja kerro hommastasi tarkemmin, [email protected]
Yksityisiä maalareita? Eipä julkisia maalareita paljoa enää kunnilla ja valtioilla ole.
Kun tulee seuraava lama, ollaan näissäkin firmoissa niin nöyrää poikaa että.
tosiaan on niin kiirettä, että pinna on kireällä. Puoliso kotona motkottaa kun toinen on aina töissä.
Mies on yrittäjänä vähän eri alalla mutta asikkaat tuntuvat olevan sitä mieltä, ettei yksityiselämää voi yrittäjällä olla. Kyllä vaan on kaikkine sairauksineen ja lastenhoitovaikeuksineen.
Soitahan jollekin toiselle yritykselle vai onko KAIKKI Lahdessa nyt tällaisia huonoja palvelijoita?
Vaikka olisi kuinka kiire, ei se oikeuta käyttäytymään tylysti. HYVIÄ työntekijöitä olisi varmasti tulossa...he vain ovat nyt työttömiä!