Skandaali Big Brotherissa

Kuulin just että yks kilpailijoista kuulemma luovuttaa.
77524
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

HEH HEHN HEH!!

Äänestä
  • AI KUN NAURATTAA, MIKÄ "SKANDAALI" HIHIHI

    Äänestä

Nimittäin tuulen suhinaa ulkoa. Eikö olekin jännää?

Luuletko oikeesti että väki uskoo näin kömpelön provosi?? Peelo...

Äänestä

Kuulin että viime jaksossa oli kuvattu tyttöjä KULTAISESSA suihkussa!

Äänestä
  • ...että facials oli päivän tehtävä!

    Äänestä

35-vuotias kahden lapsen äiti. HÄNELLÄ OLISI TYLSÄÄ JA MIELETÖNTÄ PARIKYMPPISTEN TAVISTEN SEURASSA!

Äänestä
  • Etkö tunne numeroita?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuulin just kirjoitti:

Kuulin just että yks kilpailijoista kuulemma luovuttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu