Löytyykö seuraa?

Löytyiköhän täältä miehelle seuraa nauttimaan Suomen kauniista kesäilloista /-öistä? Se nyt vaan on tyhmää hukata kaunis Suomen suvi yksinään ihmetellessä. Asialliset viestit hyvinkin tervetulleita!!!!!!!!!!!!
141256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ota yhteys viron mafiaan.
Sieltä saat aikoja minulle.

Äänestä

heippa löysin sinut kyllä ajemmin mutta en ollut aivan varma jutusta. hyvää päivän jatkoa ja huomenna uusin haastein sinua tapaamaan,

Äänestä

kirjoita minulle sähköpostia.

[email protected]. (kiipeämmekö taas mättäälle jutustelemaan.) )Tiedät varmaan kenen kanssa)

Äänestä

hei katselen kaihoisasti ikkunasta kaunista kesä iltaa ja odotan sitä hetkeä että voisin istua ulkona ihmettelemässä ilta auringon laskua ja linnun laulua.ja sitä hetkeä kun ilnnun laulu hetkeksi loppuu ja taas aamulla alkaa uudelleen täyteen viserrykseen.

Äänestä
  • Olen tänäkin kesänä valvonut tosi monta yötä ja nauttinut kesästä. Mielestäni valoisina kesäöinä ei linnunlaulu lakkaa ollenkaan!

    Äänestä

Läheppä kävellen postilaatikollesi siellä on sinulle jotain

Äänestä

moikka tavataanko tutussa paikassa tänään alku illasta jo t.minri

Äänestä
  • Mitäs alkuilta tarkoittaa noin kellonajallisesti?

    Äänestä

  • Orr kirjoitti:

    Mitäs alkuilta tarkoittaa noin kellonajallisesti?

    vaikka heti kello 20.22

    Äänestä

istuin ilta aurigossa piha keinussa ja kuuntelin linnun laulua jossain haukkuu koira ja lapset metelöi mutta sinua ei näy odottamaan jään yhteistä tapaamista.

Äänestä
  • Maalaustalkoot on vielä hieman kesken. Etsiskelen sinua kunhan vapaudun urakasta.

    Äänestä

  • orr kirjoitti:

    Maalaustalkoot on vielä hieman kesken. Etsiskelen sinua kunhan vapaudun urakasta.

    sinistä ja punaista........näkyillään taas huomenna

    Äänestä

  • mintzi kirjoitti:

    sinistä ja punaista........näkyillään taas huomenna

    jumituin naapurin terassille istumaan ja ihmettelemään kesäyötä. Annathan anteeksi?

    Äänestä

hei sinua vaan ei näy illat alkaa pimetä ja kylmetä missä sinä ja sun shaali

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Orr kirjoitti:

Löytyiköhän täältä miehelle seuraa nauttimaan Suomen kauniista kesäilloista /-öistä? Se nyt vaan on tyhmää hukata kaunis Suomen suvi yksinään ihmetellessä. Asialliset viestit hyvinkin tervetulleita!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu