Apuva! Yamaha dt 50r -94

Joku kertos mistä vois ostaa yamaha dt 50r -94 tehopytyn esin 75 taa jotaa.. ja kaasareita koska en itte löydä niit ku kaikki on vaa uusille vesijäähdykkeisille.. ku 94 on viel ilma jäähdytteinen.. auttakaas? :/
2403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

http://www.duell.fi/
se 1994 on kuristettu vain pytystä ja pako putkesta kannattaa ostaa 50cc tehopytty siis se 5.5hv ja teho putki kulkee 80-85km/h!! jos laittaa isomman eturattaa ja jos haluat kulkemaan sen lujempaa niin osta 19mm dellorto phpg cs siihen joutuu tekemään itse imukaulan
sen jälkeen kulkee 90-95km/h sopivan suuttimen kanssa

Äänestä
  • eihä tuolta mitää voi ostaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


auttakee kirjoitti:

Joku kertos mistä vois ostaa yamaha dt 50r -94 tehopytyn esin 75 taa jotaa.. ja kaasareita koska en itte löydä niit ku kaikki on vaa uusille vesijäähdykkeisille.. ku 94 on viel ilma jäähdytteinen.. auttakaas? :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu