eli minkälaisista tytöistä pidätte?onko unelmanaisenne näyttävä,laiha,supermatalavyötäröisiä farkkuja ja korkeakorkoisia kenkiä käyttävä yliruskettunut meikkipelle?vaiko vähän tavallisempi tyttö?eli minkänäköinen tyttö tekee vaikutuksen?
itessäni olen huomannut sen,etten kauheesti ole niitten supertyylikkäiden ja ylihyvännäköisten jätkien perään,ne on usein niin ylimielisiä :/ ainakin minun tapaamani,eihän tämä nyt kaikkiä koske!
mulla on käynyt hyvä tuuri,oon löytänyt samaan aikaan erittäin suloisen ja luonteeltaan täydellisen pojan.sellaista oon etsinyt jo 17 vuotta,ja vihdoin löysin :)
kysymys pojille..
7
1652
Vastaukset
- sitä samaa
Just tavallinen ja luonnollinen itseään kunnioittava ja itsensä hyväksyvä tyttö on paras.
- sfjg
"näyttävä,laiha,supermatalavyötäröisiä farkkuja ja korkeakorkoisia kenkiä käyttävä yliruskettunut meikkipelle"
Eikö se jo ole mennyt perille,että tuo on se unelmien nainen.- juuhjuuhhh
Toi minkä kuvailit on juuri se unelmanainen. Älä itke jos et ole sellainen eikä sua kukaan haluu, ei oo muiden ongelma.
Oikeasti vaan nörteille kelpaa rumilukset ämmät ..
- jätkä
normaalipainoen ja luonnonkaunis tyttö on paras.
- ly7
No nii varmaan, normaali ja kiva tai jotain semmoista! Ei pojille kelpaa kun joku jennifer löpetz/pamela yhdistelmä Tämmöiset beisickit ei kelpaa kellekkään!! pitää vaan stringit vilkkua ja napa näkyääää äääää öööö muutenkin pojat katsoo vain ulkonäköä, joten mulle ei ole mitään mahollisuutta seurustela ikinä nevah haaaa.
olen 15v enkä ole ikinä edes puhunut saati sitten seurustellu ikäilelleni pojalle...no ehkä jossain enkun/ruotsin pari keskusteluissa koulussa ja muissa koulujutuissa. olen vaan vaaleahiuksinen ja ruma rupelo lalalala ly7 kirjoitti:
No nii varmaan, normaali ja kiva tai jotain semmoista! Ei pojille kelpaa kun joku jennifer löpetz/pamela yhdistelmä Tämmöiset beisickit ei kelpaa kellekkään!! pitää vaan stringit vilkkua ja napa näkyääää äääää öööö muutenkin pojat katsoo vain ulkonäköä, joten mulle ei ole mitään mahollisuutta seurustela ikinä nevah haaaa.
olen 15v enkä ole ikinä edes puhunut saati sitten seurustellu ikäilelleni pojalle...no ehkä jossain enkun/ruotsin pari keskusteluissa koulussa ja muissa koulujutuissa. olen vaan vaaleahiuksinen ja ruma rupelo lalalalaHei, ei se johdu sinun ulkonäöstäsi huolitaanko suo vai ei!!! Ei todellakaan. Ja, no ja kun olen tyttö, olen tietysti huono sanomaan mitään, mutta olen aivan varma, että vain joku hiton jätkä jättää lähtemättä sinun kanssasi, koska olet ruma. Kaikki johtuu sinun asenteestasi, hymystäsi ja itsetunnostasi. Ei vaalea tukka sano yhtikäs mitään! Ja vaikka nyt puhunkin itseni puolesta, niin blondit ovat erinomaisia. =) Uskokaa pois!
Hihhih. No nyt ehkä olin pikkuisen omahyväinen, mutta tämä asenne on ainakin henkisen hyvinvointini tae! Ei minua sitten se kiinnosta, jos joku ei pidä minusta tällaisena. Pääasiahan on, että itse pidän itsestäni. Tämähän on minun elämää!
terv. superhyvätytsi ;D- Nimetön
rikkakasvi kirjoitti:
Hei, ei se johdu sinun ulkonäöstäsi huolitaanko suo vai ei!!! Ei todellakaan. Ja, no ja kun olen tyttö, olen tietysti huono sanomaan mitään, mutta olen aivan varma, että vain joku hiton jätkä jättää lähtemättä sinun kanssasi, koska olet ruma. Kaikki johtuu sinun asenteestasi, hymystäsi ja itsetunnostasi. Ei vaalea tukka sano yhtikäs mitään! Ja vaikka nyt puhunkin itseni puolesta, niin blondit ovat erinomaisia. =) Uskokaa pois!
Hihhih. No nyt ehkä olin pikkuisen omahyväinen, mutta tämä asenne on ainakin henkisen hyvinvointini tae! Ei minua sitten se kiinnosta, jos joku ei pidä minusta tällaisena. Pääasiahan on, että itse pidän itsestäni. Tämähän on minun elämää!
terv. superhyvätytsi ;DAivan aivan, edellinen kirjoittaja on oikeassa.
Lisäisin sen että jos et oo kaunein kedon kukkanen niin et välttämättä saa niitä komeimpia ja suosituinpia jätkiä. Eikä oo tarviskaan siihen,valitse mieluummin joku hyvä tyyppi. Älä valitse suosittua komeaa kusipää machoilijaa.. Meitä,"ei niin suosittuja jätkiä", on ihan mahottomasti!!! JA MEILLÄ O SAMA ONGELMA KO SULLA!!!
ÄLÄ ajattele, että mitä noi komeat ja suositut ajattelee, jos minä epäsuosittu seurustelen toisen epäsuositun kanssa.. älä anna muiden mielipiteiden pilata elämääsi, muuten jäät kaikesta paitsi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523446Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131213Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49958- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 40795
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202721