Arvon ihmiset teillä on valinnan vapaus olla katsomatta kyseistä ohjelmaa. Jos jokin ohjelma ei kiinnosta niin vaihtakaa kanavaa tai tehkää jotain muuta. Hyvin moni rutisee että ohjelma on pe... jne. Mutta hyvinpä tunnutte ohjelmaa seuraavan kun osaatte kommentoida jotakin tiettyä tapahtumaa valitamalla siitä täällä.
BB on ollut juuri sitä mitä sen oletinkin olevan ja pettymystä ei ole tullut
BB on ollut juuri sitä mitä sen oletinkin olevan ja pettymystä ei ole tullut
Vastaukset 1
Vanhimmat
Täällä tosiaan keksitään jokaisesta asiasta jotain kommentoitavaa. Kuten tuolla aiemmin sanoin, jos vaikka muurahainen kävelisi BB-talon lattialla niin siitäkin saisi viikon jutun. Aina jotain keksitään. Oli ohjelma sitten uusi tai vanha. Minusta meidän pitäisi olla iloisia että tuollaisia ohjelmia tuodaan tai tehdään Suomessa.
Ohjelmaa ei todellakaan pidä katsoa jos se on niin huono. Jotkut kuitenkin pitävät BB:stä ja minä kuulun tähän ryhmään :)