elikkäpä mitäs mieltä olettte näistä uhkauksista mitä on slim shady saanut uskotteko niitä...minä en oikein jaksa uskoa että osmaman pahis porukka uhkailis räppäreitä...
kattokaa ite ja päätelkää tästä..
http://www.sky.com/skynews/article/0,,30000-10448590,00.html
kattokaa ite ja päätelkää tästä..
http://www.sky.com/skynews/article/0,,30000-10448590,00.html
Vastaukset 10
Vanhimmat
Osama Bin Ladenin tukijat uhkaa tappaa Eminemin, Eminemhän pukeutu Osama Bin Ladeniksi Without Me -videollaan ja D12 sai terroristin siinä kiinni. Daily Starin lähde sano, että Eminemin olisi syytä ottaa uhkaus tod. vakavasti. Eminemiä kehotetaan hankkimaan enemmän, ja paremmin koulutettuja turvamiehiä sekä kunnon turvasuojaus kotiinsa..
onkohan osamalla oikeasti aikaa pähkäillä sitä että miten tappaisi jonku räppärin on kai sillä suurempia huoliakin kuten vaikka yrjö pussi.vaikka ei kai siitä ukosta voi tietää että mitä se tekee..mut silti eminem on paras .
Kai sillä sitten on, jos se kokee et sen kunniaa on loukattu. Heh.. Mutta ottas Em sitten ees sen kehotuksen vakavasti ja hankkis enemmän turvamiehii jne., olis ihan nasta nauttii sen musiikista vielä tuonnempanaki.. :)
Em ei todellakaan oo saanu tappouhkauksia, vaan toi TES on kaksinkertaistanu noita Emyyn liittyviä huhuja. Suosittelen käymään osotteessa www.klikkaaeminem.cjb.net ja sieltä tsekkaamassa Em-uutiset, jotka "aina ajantasalla" :).
kiitos tästä sivusta olen ennenkin käynyt täällä mutta en muistanut osoitetta enää.......joten kiiiitos
olet oikeassa ...eli voisi palkata turvamiehiä enemmän vaikka osama ei olisikaan sen perässä vaikka en koko osama juttuun uskokkaan..mutta tiedä vaikka moby yrittäisi tappaa sitä=) eminemin musa on todella kuuntelemisen arvoista! ekat biisit kun siltä kuulin niin sen jälkeen en paljoa muuta ole kuunnellutkaan.
...tuo juttu meni niin päin, että Osamanin kannattajat ovat antaneet sen uhkauksen, ei suinkaan Osama itse.
Ja siltä osin voi ihan helposti pitääkin paikkansa, koska nämä mullahit ja muut sen sellaiset taitaa olla aika kiihkoiluun taipuvaisia vahvassa uskossaan.
...suora lainaus tuolta alkuperäisen linkin takaa:
"Eminem has received death threats from supporters of Osama bin Laden, according to reports."
Siis ei Osama edelleenkään itse.
olet aivan oikeassa...ei kai sillä osamalla ole edes aikaa semmoiseen.
Eminem on kuvassa vieläkin.