onko kukaan tilannut yhdistelmävaunuja Hobby hallista? millaset on olleet?
vaunuista
tööt
4859
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
just tilasin ne abc:n yhdistelmät. ei oo kyl vielä tullu, mut uskon et on hyvät. jollain palstalla joku äiti kirjotti että hyvät ovat. ja saahan ne lähettää takas jos ei miellytä.. :) tilaa vaan!
Brion yhdistelmiin ainakin uskaltaisin luottaa.
Niistä ABC-vaunuista ei ole kokemusta. Muita merkkejä siellä ei vissiin olekaan..?
...yhdistelmät Hobby Hallista ja eilen ne sitten postista hain.Tuossa ne nyt seisoo keskellä olkkaria kasattuina ja ihan kivalta näyttää.Ei ole aikaisempaa kokemusta vaunuista eli ekaa odotellaan mut uskoisin että hyvät vaunut varmasti ovat ja kun hintakin on kohtuullinen.Opettelemista niiden käyttö vaatii kun yhdistelmät on niin kaikenlaista nippeliä löytyy.Mutta muuten tuntuu tukevalta peliltä.
Hei! Hobbyhallin uusimmassa kuvastossa on Brio Wave yhdistelmävaunut, se Brio on hyvä merkki. Ilmakumirattaat on hyviä, ja se kuvasto on vielä voimassa 10.9 asti, että eikun tilaamaan vaan.
Onnea! Hobbyhall on hyvä firma;)