jotkut metalliset voisivat vaikka olla, ehdota!
mitkä vetimet keittiöön?
heikki
111542
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei kun oikeasti: Anna vähän vinkkiä millainen keittiösi on. Itse ottaisin mieluiten keittiön kokonaan ilman vetimiä, mutta ei onnistunut.
vihreät kiiltävät alakaapit ja välitilaan mustaa neliölaattaa ja vaalean siniset yläkaapit. Ja puutasot tai laattatasot
joo hyvältä tuntuu tollanen kokonaisuus. Otan laatat tasoon vielä tiililadonnalla ja hopeisella sauma-aineella. Lattiaan ruskeaa korkkia ja kattoon hallteksia. Lisäksi upotan halogeeneja korkkilattiaan ja kaappeihin niin että ne syttyy kun kaapin avaa.
Mattakromia ehdottomasti. Sinänsä ole järkimies kun haluat metalliset - nuo maalatut ja lakatut vetimet eivät kestä kauaa kauniinä märkäkätisen emännän käsittelyssä.
Mutta miksei mesiinkikin - on ainakin minusta akaunis vihreän kera.
ei me vetimiä laitetakaan vaan tarrakiinnitteiset pyyhekoukut joka oveen - näin käsipyyhkeille, saksille, mukeille ja teippirullalle oma paikka ilman rumia kiskoja seinässä. Tarvitseeko roskakaappiinkin pistorasian kompostorille?
se on
upottaa mikron tasoon ? Onko kokemuksia? Entä akvaarion yläkaappiin? Onko jollain?
jäääpaalakone kuivauskaapissa!
parasta milipiteiden vaihtoa Jatkakaa samaan malliin (naurattaa)
välitilalaatoituksen väliin, jotta tiskatessa voisi katsoa ridgeä?
KIITOS. päivän piristys. ihan loistavaa, putosin tuolilta :D kuka sano että suomalaiset on juroja ja huumorintajuttomia? :D