Kuis on sovitaanko me yhteen (muutakin kuin sängyssä)?? Neitsytnainen 39, härkämies 36 ; sekin vielä!!
Neitsytnainen ja Härkämies?
kui on?
51198
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Itse olen neitsyt, nousevalta skorpioni. Kaksi miehistäni on ollut härkiä ja vaikeaksi on yleensä aina mennyt ennemmin tai myöhemmin.
Johtuuko horoskoopista vai omasta taustasta ja tilanteista, tiedä häntä.
Iän suhteen en huolehtisi yhtään. Miksei nainen saisi olla miestä vanhempi? Varsinkin vanhemmalla iällä se on tärkeää, sillä naiset ovat eläväisempiä pidempään. Mielestäni.
Anita
Ei sovi yhteen... kaverini ja yksi miehistäni on ollut härkä! molemmat aika itsepäisiä eikä tule toimeen... riitelee koko ajan!
Ikä ei ole este vaikka nainen olisikin vanhempi... se on oikeastaan vaan parempi!
mutta paljonko kestät sitä että härkä flirttaa toisten kanssa sen minkä ehtii??? Huonoja kokemuksia härkä-miehistä....
Liittohan on kuin taivaassa tehty. Hyvin siinä tulee käymään. :))
Älä tuhla aikaasi härkämieheen. Itse taistelin viisi vuotta härkämiehen rinnalla. Suhde myrskyisä johon kuului myös väkivaltaa. Älä mene lankaan. Exäni ei katsellut vieraita naisia niin kuin härkämiehistä sanotaan, mutta muuten suhde on tuhoon tuomittu.
Unohda se!