Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko..

..että miehetkin pystyvät laukeamaan yhden yhdyntä kerran aikana monesti, samaan seisokin monta kertaa perätysten?
4661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

itsellä ainakin! se on kiinni kyllä vähän naisestakin....

Äänestä

täysin mahdollista. itselläni on ennätys 8 kertaa päivässä. Oli vaimon kanssa kyllä hauska päivä :)

Äänestä
  • No kiva tietää toikin.Olis se kyllä kiva kun sais omankin miehen noin kuumaksi.Täytyypi panna parastaan!Joskus aikoja sitten yritettiin, mutta hän oli varma ettei kykene toista kertaa perätysten.Pitääköhän siinä pitää jonkin aikaa taukoa...vai heti vaan uudestaan touhuamaan?

    Äänestä

  • ..varsinainen sonni.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


...totta kirjoitti:

..että miehetkin pystyvät laukeamaan yhden yhdyntä kerran aikana monesti, samaan seisokin monta kertaa perätysten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu