Olen

jo kaksi viikkoa että näkisin sinut, mihin sinä hävisit????
51493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

olen.Kotona tällä kertaa.Potemassa.:(

Äänestä
  • vielä meinasit "potea"? Olisi jo kiva nähdä kun on ikävä niitä katseita.....ym.

    Äänestä

  • pitkään kirjoitti:

    vielä meinasit "potea"? Olisi jo kiva nähdä kun on ikävä niitä katseita.....ym.

    miten äkkii paranen! Oon siis oikeesti kipee!

    Äänestä

  • *huhuu* kirjoitti:

    miten äkkii paranen! Oon siis oikeesti kipee!

    yhteydenottoasi,jos satut olemaan se oikea henkilö.Mistäpäin Suomea olet?

    Äänestä

  • *huhuu* kirjoitti:

    miten äkkii paranen! Oon siis oikeesti kipee!

    pikaista paranemista ja muista levätä.
    Nähdään taas sitten kun tervehdyt...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


odotellut kirjoitti:

jo kaksi viikkoa että näkisin sinut, mihin sinä hävisit????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu