En tykkää nuolemisesta

Luulen ainakin olevani lesbo. ihastun ja rakastun naisiin. Haluan heitä seksuaalisesti. Puhtaankaan alapään nuoleminen ei silti ole suurin unelmani.Pidän enemmän koskettelusta, dildoista yms. Olenko ainoa maailmassa? Saattaa kuulostaa huvittavalta, mutta asia oikeasti painaa mieltä..Minulla on ollut ainoastaan aika pikaisia "suhteita", mutta en tiedä vaikuttaako se asiaan kuin vain osittain..Help me!
32582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No mitäs, ei heteronaisistakaan kaikki tykkää ottaa suihin mieheltä, joten miksi kaikkien lesbojenkin pitäisi pitää suuseksistä? Jokaisella on omat mieltymyksensä ja niitä pitää kunnioittaa. Itsekään en suunnattomasti pidä suuseksistä, en antajana enkä vastaanottajana, mutta on se välillä silti ihan kivaa maustetta.

Äänestä

No eiköhän jokaisella ole omat mieltymyksensä, oli sitten hetero tai lesbo. Ei siinä sen kummemmasta tarvitse olla kyse!

Itse taas pidän rakkaani tuoksusta ja mausta, samoin kuin siitä että hän nauttii minusta samalla tavoin. Se on niin kaunista ja läheistä etten edes mielelläni käytä siitä sanoja "nuoleminen" tai "suuseksi".

Mitään välineitä en itse halua käyttää, dildot sun muut on ällöttäviä. Kaikki mitä on omasta takaa on juuri ne parhaat, eli kieli, huulet, sormet... kaikki.

Ei se tee lesboa tykkääkö suuseksistä vai ei. Omasta mielestäni vain menettää valtavasti jos ei nauti rakkaastaan kaikin tavoin.

Äänestä

Mä tykkään antaa suuseksiä todella paljon, mutta itse en siitä niinkään paljoa nauti. Käsillä saa rajumpaa tuntemusta alapäähän ;) Mielipiteitä on monia :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voinko olla lesbo kirjoitti:

Luulen ainakin olevani lesbo. ihastun ja rakastun naisiin. Haluan heitä seksuaalisesti. Puhtaankaan alapään nuoleminen ei silti ole suurin unelmani.Pidän enemmän koskettelusta, dildoista yms. Olenko ainoa maailmassa? Saattaa kuulostaa huvittavalta, mutta asia oikeasti painaa mieltä..Minulla on ollut ainoastaan aika pikaisia "suhteita", mutta en tiedä vaikuttaako se asiaan kuin vain osittain..Help me!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu