MOI Ihan näin kyselisin Porista hyvää gyneä? Olen kuullut että pentti kilkku olisi hommansa osaava ja asiallinen mutta mielummin siltin nainen. onko ehdotuksia? ja voiko mennä mihin vaan gynelle että ei tarvitse ekaksi ottaa yhteyttä mihinkään oman paikan lääkäriin???? kiitos vastauksista!
Porin gynekologit
21
8854
Vastaukset
- potilas
Itäpuiston lääkäriasemalla on mukava geny nimeltä Merja Varho. Asiallinen ja miellyttävä. Soitat vaan ajanvaraukseen ja varaat ajan.
- valiumiajaguttaperkkaa
Etelärannassa on miellyttävä ja hiomaavainen gynekolomppi.
Se aina pahoittelee sitä kun sillä on niin isot kädet ettei tahdo mahtua fistaamaan. Se kysyy aina että sopisiko kyrpelillä vähän venyttää enimmät kireydet pois niin mahtuu sitten käsi paremmin huhhuijaa.
kilkulle, vaikka on mies ,ei mitään erilaista kuin olisi nainen ,miehet ovat muuten hellempiä,ja kilkku on asiantuneva mies.eikös sinne vaan!
- kamalaa
minkä näköinen..
- suna45
kamalaa kirjoitti:
minkä näköinen..
se lääkärin näköö katto jos hommanasa osaa,luulen niin,ja vaikea se olisikin näön perusteella itelleen lääkäriä valita.
- paaaaljon
kiitos :)
- ..tietävä...
Maailman paras gyne on Nikolai Kropeloi. Asuu vain Venäjällä. Hellä ja hyvä on kuulemma. Kaikki naiset tykkää..
- akka
Eihän kukaan oikeesti hae näiltä sivuilta itelleen gynekologia,EIHÄN???Oisko puhelinluettelo kuitenkin asiallisempi vaihtoehto tai tutuilta kysely...
- nimetön 99
Outi Yli-Kesti
- wittu
Kilkku kilkutyaa vastaanotolla
- TalluHulkkari
En ole gynekologi, mutta voin vilkaista...
- wittu
Äh puh Pentti? Tietää mitä hommailee kiimaisten rouvienkaa vastaanotolla
- curtkobain
Joo samoin. Eikä maksa mittää.
Hellä kans oon ja lupaan ettet pety.
- miettikäsvähä
Minkälainen nainen hakeutuu pimppitohtoriksi että pääsee räpelöimään toisten elimiä? Hmm.. lyhyet poikamaiset hiukset,tanakka miehekäs olemus ja mattoa tekisi mieli?Hyi stnaaaa..
- kaikenlaisiasitä
miettikäsvähä; Aika monikin nainen toimii gynekologina,,enemmän niitä on kuin miehiä. Taidat olla homo kun siinä nyrpistelet..
- Wittu
Onko se pillu jo kunnossa vai tarvitaanko vielä gynekologia tutkimaan? Muista ajella karvat ennen vastaanottoaikaa:)
- naa
Pikku on kipee
- Röögeri
Linkku-veksa on hellä, kunhan ei laita vahingossa mopon jalkaa tutkittavalle alueelle.
- työntelyy
mä voisin avittaa,mulla 16 / 5cm halkasija ,sillä kun työntelee avautuu paikat ja saa liukkarit lopuks.sen jälkeen mahtuu isompikin händy sisään.
- geometrikko
halkasija on ihan eri kun ympärysmitta !!!
- HandeRundqvist
Minä olen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt384496Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.522409Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö481452- 931288
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.281257Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi381188Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä541159Jenkkilahkojen kastekaava
Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan139994Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin161975- 60931