Hei Cherry,
näkisitkö, että onko minulla tulevaisuutta pitkän miehen kanssa, johon olen suuresti ihastunut ja jota kaipaan ja ajattelen joka hetki? En oikein osaa ottaa itse hänestä selvää, onko hän kiinnostunut minusta vai ei. Vai odottaako minua joku muu rakkaus jossain tulevaisuudessa? Kiitos jo etukäteen sinulle :)
Cherryyy! :)
punapää
1
101
Vastaukset
Taidatte olla molemmat aika ujoja, ainakin sellainen mielikuva minulle tuli.. Aistin hänen taholtaan positiivisia tunteita Sinua kohtaan, vielä ei voi rakkaudesta puhua, mutta kiinnostuksesta kuitenkin. Ota nyt rohkeasti itseäsi niskasta kiinni ja ota asia puheeksi - ei ehkä ihan suoraan mutta kiertäen kaartaen - ja siitä se lähtenee eteenpäin.. aloite taitaa kuitenkin jäädä sinun käsiisi, sen verran hän asiaa arkailee. Kaunista syksyä teille molemmille!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291343
- 100871
- 75703
- 51595
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13501ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40474Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30417Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384- 25381