JEEE!!!!

Poikani opettaja soitti tänään, ja sanoi että hänen mielestään lapseni voisi ruveta käymään läpi ekaluokan opetussuunnitelmaa =) Koulu alkoi nyt syksyllä, dysfasialuokalla.(Diagnosoitu asperger ja dysfasia.) Tämä oli niin iloinen asia!!!
4752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...

Äänestä

Tuollaiset uutiset on aina mukavia,saisimpa itsekkin joskus tuollaisen mutta se on turha toivo.Hyvää jatkoa koulunkäyntiin:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jenni kirjoitti:

Poikani opettaja soitti tänään, ja sanoi että hänen mielestään lapseni voisi ruveta käymään läpi ekaluokan opetussuunnitelmaa =) Koulu alkoi nyt syksyllä, dysfasialuokalla.(Diagnosoitu asperger ja dysfasia.) Tämä oli niin iloinen asia!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu