Olen toistuvasti jo muutaman viikon nähnyt exäni palaavan luokseni. Unessa hän on ollut jossain poissa luotani, mutta tullut sitten takaisin kotiin ja olemme unissa olleet sitten taas yhdessä. Tämä kaava on toistunut kokoajan. Voisiko tämä siis enteillä jotakin todellisuudessa? Miehellä on toinen nainen, mutta tunteita minua kohtaanvielä. Mitenkähän on? Tämä vaivaa jo todella!
Tulkitkaa
Ihmeissään...
188
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Hei,
kyseessä on tämä että Sinun alitajuntasi ainoastaan putsaa menneitä asioita, siksi unet.
Pysvään ihmissuhteen ryhdyt miehen kanssa joka ei todellakaan ole tämä exä. Tulet unohtamaan hänet välittömästi kun tapaat tulevan kumppanisi.
Ei kannata pitää mitään yhteyttä exään ettei tämä exä tulevaisuudessa olemassaolollaan torpedoi ihmissuhdetta joka onnistuu jos olet selkeästi vapaa ja aloittanut puhtaalta pöydältä. Jos roikut tässä exässä niin se näkyy Sinusta ja karkottaa kiinnostuneen pois.
kaikkea hyvää ilman ex-unia