Niin että moi vaan, onkohan teitä yhtään? vai oonko oikeesti ainoa olemassa oleva tyyppi????
Enkkua syksyllä kirjoittavat???
TilDa
3555
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mie ainaki kirjotan enkun nyt syksyl.. :) IIKK..kuuntelut on ens tiistaina.... Pelottaa..En oo lukenu enkun kirjotuksii lähes yhtää... mutta kieltämättä ja häpeilemättä voin sanoa että se on mun paras aineeni koulussa.. =) Elikkä,, no worries.. :) Onnea ja menestystä matkaan muillekkin.
Luin englantia koko kesän, ja nyt on kyllä tosi itsevarma olo. Harjoituskuuntelut ja -kirjoitelmat ovat menneet erittäin mukavasti.
Odotan innolla koetta, varsinkin kirjallista, kun pääsen näyttämään sensoreille kielellisen osaamiseni!
"Niin että moi vaan, onkohan teitä yhtään? vai oonko oikeesti ainoa olemassa oleva tyyppi????"
Etkö ole seurannut tilastoja, tänä vuonna syksyn englannin kirjoituksiin ilmoittautuneita on 1 kpl. Taidat siis olla sinä.