Keille?????

Keille kelpaa parhaiten skorpparimiehet?
4772
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ottaisin kyllä yhen mutta helkkarin hankala tapaus...

Äänestä

Samoin kelpais skorpparimies mulle, mutta ei kuulemma halua mitään sen vakavampaa.. Eli tarvis varmaan tulkita ettei ole minusta kiinnostunut..

Äänestä
  • sama homma täällä, ensin ollaan ja tapaillaan ja kaikki on kivasti mut sit alkaa se nössöily...pelkää vissiin ett tässä naimisiin joutuu:)..mut semmosta se taitaa olla.

    Äänestä

Skorppiooni naiselle..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huuhaa kirjoitti:

Keille kelpaa parhaiten skorpparimiehet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu