C-mersu

Komentteja C-sarjan W202 korisista, bensa mersuista.
Kannattaako hankkia? tarjolla olisi "kohtuuhintaan"
C180 ja C240 molemmat siistejä, huollettuja ja vähän ajettuja, vehon maahantuomia vuosimalli molemmissa 1998.
5891
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siellä on kommentoitu molempia.

Äänestä

Missähän "alempaa" w202 C-mersuista löytyy juttua?

Äänestä
  • Kannattaako - ostaa

    Siellä on.

    Äänestä

ei

Äänestä

omistn 202 vm97 220d ajettu 271tkm ei ole ollut mitään vikoja joten jos on hyvä tarjolla ja vähän ajettu kannattaa harkita alkuperäiset varaosat ovat kohtuu hintaiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ukko 55v kirjoitti:

Komentteja C-sarjan W202 korisista, bensa mersuista.
Kannattaako hankkia? tarjolla olisi "kohtuuhintaan"
C180 ja C240 molemmat siistejä, huollettuja ja vähän ajettuja, vehon maahantuomia vuosimalli molemmissa 1998.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu