Dereka on eroottinen ja sen tarinat on eroottisia. Kuka tuntee sen henkkohtasesti? Siihen olis hienoa päästä tutustumaan! Se on varmaan mukava persoona?
Dereka on OK!
Int.
1013130
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
mutta Dereka on ns. lepakko
Ei niin ihana nainen voi olla lepakko! Mistä muuten tiedät? Tai mistä minäkään teidän?
Siitä on vain hienoja kuvia olemassa :)
..."lepakko" voi olla mukava persoona ??
Kyllä toki voi ja varmaan niin on tässäkin tapauksessa. Olen vain niin yllättynyt, kun hän osasi piilottaa sen asian niin hyvin. Ihailen kuitenkin tyttöä edelleen, hän on niin upea eikä tämä tieto himmennä sitä yhtään.
Mutta, - LENTOSUUKKOJA Derekalle, missä oletkin! :))
Eipä tuo haittaa, hyvät sivut likalla on ja niistähän me ollaan kiinnostuneita.
Nytkin tuli taas 6 uutta novellia. Harrastelijoilta se on tosi hyvä suoritus, kirjoittajiahan on vain muutama.
Ruusuja Derekalle, tuolle neidolle kauniille!
fanit vaativat provoilla lisää Jallun keskitekstejä.. Mutta voin kyllä tunnustaa:
olen kyllä muutaman käsi o:n saanu derekan sivuilta. tuomio on siis:
Peukku ylöspäin!
tv. glio-B
Lepakko olen, mutten sellainen lepakko. En usko olevani lesbo, jos seurustelen miehen kanssa? Tosin voinette korjata asian, jos se on lesbo joka on kiinnostunut vastakkaisesta sukupuolesta? :>
Olen joskus aiemminkin jossain sanonut, että selvittäkää asiat ensin (minulta) ja levitelkää niitä vasta sitten, jos sellainen tarve pienessä mielessänne on.
Vaan ei se Derekan tähteä olisi himmentänyt yhtään, kyllä näin on!
Joten niin tai näin, niin peukut ylös vaan! Sinnuun ei taida päästä tutustumaan jos nää seurustelet?
Dereka on viehättävä ja rakastettava nuori nainen vailla vertaa!
ONNEA JA MENESTYSTÄ SINULLE ELÄMÄSSÄSI!
Lämmin halaus ja pehmeä rutistus!
Tiedät kyllä keneltä ;>)
Tunnen netin kautta sen, hyvä tyyppi (: