No entäs tup El Gouna??

Kun täällä nyt niin paljon on haukuttu tuota Hurghadaa niin miten on tuon El Gounan laita?? Ocean View muistaakseni oli se hotelli mihin tarkoitus oli mennä,
31183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Menettelee jotenkin. Jos haet hotellielämää siis.

Äänestä
  • Asutuksen ulkopuolella maantien varressa
    hotellikyla. Löhöilyä oleilua ja jos
    jotain ostaa haluaa niin sikakalliita
    pikkukauppoja.

    Folke Westiltä kysyttiin mihin paikkaan
    ei toiste haluaisi mennä ja vastaus oli
    Hurghada. Siellä ollessaan tuumasi että
    mitäs helvettiä me täällä tehdään ;)

    Äänestä

El Gouna = rannalla, auringossa, hotellissa
Hurghada = seikkailumatkalla slummikaupungissa
Luxor ja Kairo = kulttuuria ja kurjuutta
Ostokset voi tehdä vaikka Hurghadan lentoasemalla, kohtelu ja valikoimat on siellä sama kuin muuallakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Taija kirjoitti:

Kun täällä nyt niin paljon on haukuttu tuota Hurghadaa niin miten on tuon El Gounan laita?? Ocean View muistaakseni oli se hotelli mihin tarkoitus oli mennä,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu