todella huono thai hieronta maksat puolesta tai koko tunnista niin kestää vain viisiminuuttia kun otat siihen runkkauksen. puolituntia maksaa 20e ja runkkauksesta pyysi ensin 1ooe tippui 50 ja lisää kuin tinkin 30e ja lopuksi 10e koko hoito 30e 5min.paska
tiedän yhden tosi huonon thai hieronnan
käynyt
21899
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
mitä valitat, kirjoitustaidoton? et olisi edes kestänyt tunnin runkkausta, 5 minsaa oli varmaan aivan passeli aika.
ja menepä vaikka hammaslääkärille ja neuvottele hinta sen mukaan, jos se sisältäisi reikien paikkauksen lisäksi vielä runkkauksenkin.
Tosin myönnän, että vertaus ontuu, sillä eihän täällä Suomessa työskentelevät thai-hierojat ole useinkaan thai-hieronnan ammattilaisia, lähinnä he kai ovatkin runkkauksen ammattilaisia. Tarjonta on aina kysynnän mukaan.