ensimmäinen

huomenna! kun siellä otetaan se virtsanäyte niin eihän aamulla tarvitse olla syömättä eikä sen tarvitse olla aamu pissasta?
3392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

aamulla saa syödä ja juoda ihan normaalisti eikä tarvitse olla aamu pissaa...Onnea huomiselle!!!

Äänestä

ei tarvitse olla aamupissa mutta mielellään kaksi tuntia rakossa niin tulee selvä tulos.syödä ja juoda saa normaalisti

Äänestä

4 tuntia olisi pitänyt pidättää, koska katsoivat virtsasta samalla jotkut bakteerit. kannattaa yrittää pidättää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neuvolakäynti kirjoitti:

huomenna! kun siellä otetaan se virtsanäyte niin eihän aamulla tarvitse olla syömättä eikä sen tarvitse olla aamu pissasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu