Lähdin baarista toisen matkaan

Mora Morkkis

Piti eilen käydä vain yhdellä mutta tuli käytyäkin totta vitussa yhellä toisella.

Homma meni näin ilmoitin iltaisella akalleni että menenpä tästä yhdelle siinä sitten hörppäilin olutta ja luin iltalehtee lähiöpubissa kun pöytääni tuli vaalea jotain 20 - 25 väliltä oleva nainen jonka silmissä paloi silkka viinan aikaan saama kiima. Eipä mennyt montaakaan minuuttia siinä kuherreltuaan kun tuo yh-äippä ehdotteli pikaista reipasta pano retkeä kotiinsa.

Ensin ajattelin että pitäisköhän mutta kun kätensä jo meni vetskarilleni ja sieltä pujahti sirona kulliani runkuttelemaan niin eipä siinä muuta tarvittu olut nopeasti naamariin ja menoksi.

Emme päässeet kun hänen kotinsa eteiseen kun nainen himokkaana riisui housujani jo pois ja heti kulliani imemään jo vain kovettui ja nainen imi pallejani samalla sormillaan hivellen posket onnesta soikeena.

Saatana mitkä halut kirosin mielessäni ja otin naista tukasta kiinni ja hän loi katseensa kiltisti ylös kun laitoin lisäten tahtia ja niin laukesi vuolaat paksut spermani suoraan tuon tädin suuhun. Hän yritti niellä kaiken mutta osa valui väkisinkin suupieliinsä.

Kullini oli vielä puoliseisokissa kun tilanteesta kiihottuneena kannoin tuon naikkosen sänkyynsä ja riisuimme nopsasti kevyet kuteensa pois.

Katsoin nuorta vaalea karvoittunutta pilluaan se oli ajeltu nätisti ja karvotuksen keskeltä näkyi limainen vittunsa jolloin muistin että nyt pitää rullata kortsu lompakosta niinpä sitten homman tehtyäni asettelin kullini lorttopillun huulille ja MAISKIS ja LITSIS vain kuului kun työntelin sängyn lähes revetessä liitoksistaan litisevään kiimalimasta valuvaan vittuunsa kovaa kyrpääni.

Typsy voihki ja inisi allani puristellen samalla rintojaan välistä tunsin kun tuon nartun kynnet upposivat selkääni. Kullini ui hänessä yhä liukkkaammin vittunsa erittäessä runsaasti kosteaa kiimaista limaansa.

Lopuksi vielä kääntäessäni tuon kiimaisen naisen nelinkontin eteeni näin miten kauttaaltaan punoittava vittunsa nyt oli ja miten ulkonevat häpyhuulet lerpattivat paksuina ja turvoksissa kullini niitä jyystettä aika tovin.

Sipaisinpa sormella ruskealle reijälleen vitustaan oikein paksusti limaa ja työnsin sinne peukaloni sitten työnsin nopeasti taas kullini tuohon nyt pelkkää huutoa olevaan punoittavaan vittuun. Nainen ulisi ja kiljui kuin kipeä tärähdellen kauttaaltaan jatkoin vain naimista ja pyörittelin samalla peukaloani hänen tiukentelevassa anuksessaan. Kullissani tuntui tiheää puristelua naisen vitun valuessa kiimaansa
lopuksi nainen retkahti edessäni mahalle sängylleen ja sopersi jotain että kiitos oot ihana. Siinä vaiheessa en sanonut mitään vaan menin vessaan pesin vehkeeni ja puin päälleni.

Kotosalla akka totesi kiukkusesti monetko pitkät sitä tuli taas vedettyä? Vastasin että aikas monet menenpä tästä maata, öitä.

0

13281

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Anteeksi arkuuteni

        Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
        Ikävä
        49
        956
      2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

        Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
        Iisalmi
        15
        848
      3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

        https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
        Maailman menoa
        501
        788
      4. kenen näköinen

        kaivattusi on ?
        Ikävä
        46
        717
      5. Mikä on ollut

        Söpöintä välillämme?
        Ikävä
        42
        654
      6. Hyvännäköinen pakkaus

        Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
        Ikävä
        37
        599
      7. Tykkäätköhän vielä minusta?

        Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
        Ikävä
        30
        596
      8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

        Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
        Sinkut
        169
        536
      9. Olet ihana

        Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
        Ikävä
        37
        530
      10. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

        Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
        Maailman menoa
        56
        487
      Aihe