jee jee uusi forester

Not nyt kulkee ja kiihtyy ja on tyylikäs ja hinta kohdallaan.
Kantsii käydä koeajamassa niin tiedätte itse.

Hienoa että Tämä pikkumerkki on niin loistava merkki. 5 leijonaa ja äkkiä mulle kiitos
52285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

että 2,5xt teki vaikutuksen.Hinta on kohdallaan, tyylikkyys....??...ehkä? Liekkö viimeinen facelift mikä tulee tähän koriin?

Äänestä

Mutta niin RUMA.Mikä ihme Suparun suunnitelijoita vaivaa kun ei osaa tehdä tämpäivän auton näköistä.Tyyliä on kuin kangossa,voi v

Äänestä
  • Jaa, kauniiksiko se auto onkin tehty?
    Mielestäni Subarut ovat niin auton näköisiä kuin auton tarvitsee olla.
    Ja muutoin niissä onkin autoa, luotettavaa autoa enemmän kuin monessa kalliimmassa merkissä.

    Niin, ehkä monelle kuitenkin riittää, että auto on kaunis.

    Äänestä

Juu, mutta miksi sen kulutus on niin korkea.
Olisi voinut olettaa että kulutus olisi samaa luokkaa kuin nykyisessä Legacyssä mutta onkin paljon enämpi.

Äänestä
  • boxer

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


forester on jee jee kirjoitti:

Not nyt kulkee ja kiihtyy ja on tyylikäs ja hinta kohdallaan.
Kantsii käydä koeajamassa niin tiedätte itse.

Hienoa että Tämä pikkumerkki on niin loistava merkki. 5 leijonaa ja äkkiä mulle kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu