mulla ois vaan sellaista ollu et minkälaisia noi vaahtobileet on... ei oo pahemmin tullu kokeiltua kastuuko vaatteet ym..
vaahtobileistä..
ossu-
61304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mutta sehän juuri onkin seksikästä kun tiukat farkut kastuu ja kiiltää märkinä
bileissä saattaa vielä olla vesiallas jossa voi pulikoida vaatteet päällä
discoja joissa ruiskutetaan vaahtoa heidän päällensä jossa he sitten kännipäissään pulikoivat ja naivat. Suurin ikäryhmä ketä tällaisissa käy ovat alaikäiset nappulat.
no yleensä noissa kyl on 18 ikäraja..et ei ainakaan pissiksiä löydy.. portsarit nykyään ainakin täällä päin tuntee.. no ehkä mä sit mietin vielä menenkö käymään.. onkohan sinne liput kalliita.. mut enpä usko että täällä "maalla" uimaaltaita löytyy.. tääl on aika kesyä.. :P
Miksi 18-vuotiaat eivät voi olla pissiksiä?
no en minä ainakaan ole vaikka olen 18.. harvemmin ne on enää sen ikäsenä.. yleensä sen yli päästään jo 16 vuotiaana..
Ikähän ei siis pissaliisaa tee,vaan käyttäytyminen. Tiedän kyllä monia jotka ovat vielä 18 vuodesta ylöspäin aivan pahimman luokan liisoja. Että näin.