Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lähetä postia.....

Löytyiskö maksullisia seksipalveluita

Lisätietoa voi kysellä ja ilmoittaa omiatietoja osoitteeseen [email protected]

Olen pääkaupunkiseudulta ja olen 22v,180cm,80kg.
1345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tääll Pietariss on maapallon parhaita ilotaloja! Yks tunti upean hyvin hoidetun ja kokeneen naisen kaa(joka nussii sua kuoliaaksi) maksaa noin 30 euroo. Sill rahall saat mitä himoitset, tuu tänne jos kiinnostaa, voisn antaa oosoitteita

Äänestä

Kommentoi aloitusta


molomies kirjoitti:

Löytyiskö maksullisia seksipalveluita

Lisätietoa voi kysellä ja ilmoittaa omiatietoja osoitteeseen [email protected]

Olen pääkaupunkiseudulta ja olen 22v,180cm,80kg.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu