Timo oikeesti nainen

Tai ainakin se on ihan akkamainen.
Varmaan kiva ylläri hannalle ku ne pääsee asiaan, niin timolla onkin tekopenis....
81138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Siis se , että akkamainen akka se on. Ja niin hemmetin julkisuuden kipeä , kun pitää joka ohjelmassa olla. Eikä Timo oo edes komea, saatikka sitten fiksu tai hauska. Yrittää olla , muttei ihan onnistu. Sais painua seuraavaksi antin jälkeen pois. Tai sitte tuo Hanna.

Äänestä
  • siis missä kaikissa ohjelmissa timo on oikein ollut?

    Äänestä

  • miä kirjoitti:

    siis missä kaikissa ohjelmissa timo on oikein ollut?

    Miehistä leikeltiin naisii...juu nou :)))

    Äänestä

  • miä kirjoitti:

    siis missä kaikissa ohjelmissa timo on oikein ollut?

    Ainakin Anopissa ja Faroutissa ja escortissakin vissiin...

    Äänestä


  • kuulemma kirjoitti:

    Ainakin Anopissa ja Faroutissa ja escortissakin vissiin...

    Taitaa olla tosi epätoivonen tapaus.

    Äänestä


  • sue kirjoitti:

    Osallistuihan tuo Timo miesten "missikisaankin" ja kaikkiin mahdollisiin juttuihin se menee, että pääsis "linssiluteeksi" ja raahaapa vielä "vanhan" äitinsäkin mukaan joka paikkaan. Ovat niin julkisuuden kipeitä. Plääh.

    Mitä se hanna voi nähdä siin jätkässä??
    Ei siis niinku mitää oikeesti.
    Onkohan sitä jo alkanu kaduttaa??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tekopenis kirjoitti:

Tai ainakin se on ihan akkamainen.
Varmaan kiva ylläri hannalle ku ne pääsee asiaan, niin timolla onkin tekopenis....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu