cherry, katsotko pikaisesti rakkauselämääni? minulla on mielessä eräs tietty mies, voisitko hänestä kertoa hänen tunteensa minua kohtaan?
ja onko meillä tulevaisuutta yhdessä?
cherry, luetko?
merenvihreä_*
2
177
Vastaukset
Aistin arkaa kiinnostusta hänen taholtaan, lämpimiä tunteita jotka voisivat hyvinkin kypsyä ajan myötä rakkaudeksi - eli kyllä teillä voi hyvinkin olla mahdollisuudet yhteiseen tulevaisuuteen :) Aloite vain taitaa jäädä Sinun käsiisi, sen verran tuntui tosiaan arkuutta ilmassa.. Kaunista syksyä Sinulle!
- merenvihreä_*
kiitos, cherry. saapa nähdä, miten tuleman käy..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291343
- 100861
- 75693
- 50587
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40474Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384- 25381