samsung lcd tv 32 5 41 b

onko kellään jo hankittu hobby hall näyttää myyvän 1559 egeä hauskan näköinen musta/hopea kehys. ja tekeekö tällä mitään kun ei ole oikein ymmärrystä näistä vehkeistä, ja malleja on miljoona. Kokoa 30 32 etsin, vai panasonic???
1694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hmmmm.... ettet vaan tarkoittaisi LE32R51B mallia jota Hobby Hall myypi sivuston mukaan?

Hauskan näköinen tuo on, tekis mieli ostaa, mut pankki tili on hieman erimieltä asiasta. Ainoa "miinus" tuossa on, että kehykset ovat kiiltävää ainetta, joka heijastaa valoa, mutta se ongelma on helppo ratkaista jos edes häiritsee.

Lukaseppas http://www.dvdplaza.fi/forums/showthread.php?t=38021 siellä on juttua tuosta mallista.

Kurkistappas myös http://www.pixmania.com joka myy tuota mallia 1376€ hintaan, luotettava liike, todella monet sieltä ovat tilanneet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


timi kirjoitti:

onko kellään jo hankittu hobby hall näyttää myyvän 1559 egeä hauskan näköinen musta/hopea kehys. ja tekeekö tällä mitään kun ei ole oikein ymmärrystä näistä vehkeistä, ja malleja on miljoona. Kokoa 30 32 etsin, vai panasonic???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu