Peking,naiset....Auttakaa

Tietämätön...

Saako Pekingissä hoteilleista myös maksullisia naisia? Siis jos varaan suomesta käsin huippu hotellin esim 4 tähteä Pekingin keskustasta niin saako sieltäkin maksullisia?Onko ne hotellin sisällä vai ulkona Misät pitäis etsiä?vai onko sillä väliä onko hotelli tasokas vai ei?

4

2063

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • MatkailijaMies

      matkustaa minnekään, jos tuollaisia kyselee. Tarvitset yhden naisen - vaimosi (etsi jos ei ole vielä). Toivottavasti saat häneltä ilmaiseksi.

    • Mansikka

      Yleensä hotellihuoneen puhelin alkaa soimaan iltayöstä/muulloinkin... ja kun siihen vastaa mies, saa ehdotuksia. Olin Kiinassa häämatkalla ja mieheni ko. tilanteessa vastasi puhelimeen. Puhelimessa oleva neitonen ei millään uskonut, että hän miehelläni oli jo naisseuraa, vaan olisi tahtonut väkisin tulla vieraisille...

      Kysy myös hotellin kauneushoitolasta... kiinaksi mei rong dian...

    • Matkustava mieshenkilö

      Maliandao Tea Street on yksi paikka mistä heitä löytää(tai oikeastaan sitä mistä katu alkaa, ja sen ympäristö) Tämä katu sijaitsee Tianmenin aukiolta länteen (noin 7-12 min taksilla, ei kallista). Hintataso on varmasti vain murto-osan siitä mitä hotelleissa ja tarjonta on osin erinomaista. Heiltä voit myös ostaa normaalia hierontaa jos haluat.

    • etsiä..

      ...voi pikemminkin olla niin, että hotellin baarissa et saa rauhassa iltakaljaasi juoda; mit_ kalliimpi hotelli, sen paremmat metsästysmaat huorilla on.

      Prostituoidulla asioiminen on muuten Kiinassa rikos, vaikka kukaan ei sitä valvokaan, eikä se ketään kiinnosta. Hyvä keino se on kuitenkin saada asiakas liriin, jos siihen on tarvetta. En tiedä länsimaalaisiin tätä jippoa käytetyn, mutta tänä vuonna esim. eräs honkongilainen poliitikko järjestettiin Shenzhenisssä 5 kuukauden "uudelleenkoulutukseen" näillä perusteilla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      134
      2714
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      261
      2297
    3. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      22
      1403
    4. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      115
      1072
    5. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      96
      1021
    6. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1013
    7. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      13
      922
    8. Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla

      Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La
      Lieksa
      55
      818
    9. Mistä juttelit viimeisen kerran

      Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.
      Ikävä
      50
      771
    10. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      277
      742
    Aihe