tekee mieli mutten uskalla

olen tavannut tosi komean miehen ja olen huomannut että se on kiinostunut minusta mutta minä en uskalla lähestyä sitä jos tämä on rakkautta niin tämä on ihanaa ,mutta en uskalla näytää kiinostusta mitä teen
1894
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pidä häntä ystävänäsi "lähellä", huomioi hänet usein, pidä häneen yhteyttä muttei kuitenkaan liian usein. Ystävyytenne kenties syventyy tai sitten ei, voitte sitten käydä jossain yhdessä, sitäkautta vietätte hieman enemmän aikaa yhdessä, uskon että jos teidät on tarkoitettu yhteen, molemmat sen huomaavat ennenpitkään, ja sitten kaikki meneekin itsestään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaapista ulos kirjoitti:

olen tavannut tosi komean miehen ja olen huomannut että se on kiinostunut minusta mutta minä en uskalla lähestyä sitä jos tämä on rakkautta niin tämä on ihanaa ,mutta en uskalla näytää kiinostusta mitä teen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu