Ootteko huomannu Timosta?

Ootteko huomanneet Timosta että se on kamalan homomainen?
51487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joo samaa olen katellut että kumma tommoinen "naistenmies", kun ei kovin maskuliininen ainakaan ole. Ehkä sen aseet saada naisia onkin se että hän ajattelee itse vähän samallalailla.

Äänestä

Homohan se on, ilmeisesti pitää yrittää "heteroitua" ettei tulis turpaan....

Äänestä

Millainen on homomainen? Vai tarkoitatko hinttimäistä?

Äänestä
  • timo on bi-miehiä!!!! eiks se on baarissa duunissakin? enemmän taitaa olla kallistunut homouteen, nyt vaan on kiva kun ei tarvi ku pussailla!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jukka vaan kirjoitti:

Ootteko huomanneet Timosta että se on kamalan homomainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu