IINA TALON AGENTTI

Iina on oikeasti se bb-talon vakooja. Se on laitettu pilaamaan miesten välit, ja näin ollen parantamaan ohjelman kulkua.
1808
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mäkin olen jostain kuullut huhua, että se olisi toiminut puheterapeuttina juuri subtv:llä juontajia valittaessa. Mutta se on varmaan vaan huhu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kohupaljastus kirjoitti:

Iina on oikeasti se bb-talon vakooja. Se on laitettu pilaamaan miesten välit, ja näin ollen parantamaan ohjelman kulkua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu